Witaj w Fundacji DAR SztukiFundacji założonej z pasji i z serca. Naszą misją jest kreowanie realnych zmian poprzez sztukę i rozwój 

Welcome to the DAR Sztuki Foundation

The fruit of passion and heartfelt need. Our mission is to create real change through art and development.

MOC Kobiety

Cykl warsztatów artystycznych i spotkań dla kobiet Maj 2024

W tym roku wiosna przyszła nadspodziewanie szybko. Zakwitła kolorami, emocjami, odrodzeniem natury i nas, kobiet. Czyż nie? Która z Was nie doświadczyła na przestrzeni ostatnich miesięcy i tygodni, w jak intensywnych i znaczących czasach przyszło nam żyć, opiekować się bliskimi, pracować, a wreszcie kreować? Jak pogodzić procesy wewnętrznej przemiany z tą, która w tak szybkim tempie toczy się na zewnątrz? Nie mogłyśmy pozostać obojętne na ten ruch ku życiu. Dlatego już tej wiosny zapraszamy Was do udziału w pierwszej odsłonie Mocy Kobiety (kolejna odbędzie się jesienią). Mamy dla Was szkatułkę z kilkoma skarbami. Ufamy, że każda z Was znajdzie coś wartościowego dla siebie.

Dla nas ta wiosna przyniosła kilka ważnych zmian. Fundacja DAR Sztuki, założona przez bliskie sobie kobiety, Joannę Grabowiecką-Świerszcz oraz Izabelę Bogucką, w tym roku przejmuje odpowiedzialność za realizację projektu. I robimy to z dziką przyjemnością! Tym bardziej, że lada dzień do zespołu fundacji oficjalnie dołączy kolejna wspaniała kobieta, Anna Janicka-Wiśniewska, którą wiele z Was miało okazję już poznać.
Jednocześnie dziękujemy serdecznie za dotychczasową, owocną i harmonijną współpracę Stowarzyszeniu Twórców „Cztery wymiary to dla nas za mało” i wyjątkowym mężczyznom, Tomaszowi Leszczyńskiemu i Sebastianowi Świerszczowi, którzy współrealizowali ten projekt przez siedem lat! Dziękujemy także Urzędowi Dzielnicy Bielany oraz firmie MATEXI Polska – Witamy w okolicy za zaufanie oraz za to, że Moc Kobiety może nadal rozkwitać i inspirować dziesiątki, setki osób.
I na koniec pragniemy się z Wami podzielić pewnym inspirującym zdaniem:

„Natura się z niczym nie spieszy, a ze wszystkim zdąża.”

Do zobaczenia w zaufaniu, że na wszystko jest czas, kochane kobiety, w tym na Waszą przyjemność!


ORGANIZATORZY: Projekt realizowany jest przez Fundację DAR Sztuki.
Projekt finansowany jest przez Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy oraz Firmę MATEXI Polska – Witamy w okolicy.

Logo Fundacji DAR Sztuki, tekst na tle zorzy składającej się z 3 kolorów od różu przez fiolet do kobaltu

Harmonogram

Zapisy

MOC KOBIETY – HARMONOGRAM – MAJ 2024

MIEJSCE WARSZTATÓW: foyer sali obrad, Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy,
ul. Żeromskiego 29. UWAGA! Wejście główne.

MIEJSCE SPOTKANIA: sala widowiskowa, Urząd dzielnicy Bielany m. st. Warszawy,
ul. Żeromskiego 29. UWAGA! Wejście B od ul. Jarzębskiego.

WSTĘP WOLNY na wszystkie wydarzenia.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów

Organizatorzy zastrzegają sobie, w razie konieczności, prawo do zmian w harmonogramie.
15 maja (środa) – godz. 19.00 SPOTKANIE „OPOWIEŚCI DUSZY”Zapisy

Kochana Kobieto,
Prosimy, abyś przeczytała uważnie poniższy regulamin Mocy Kobiety, dopiero potem dokonała zapisu. Twój zapis jest bowiem równoznaczny z wyrażeniem zgody na spisane poniżej zasady uczestnictwa. Z góry dziękujemy.

INFORMACJE NT. ZAPISÓW I MIEJSC:
Zgłoszenia do projektu oraz wszelkie zapytania odnośnie jego realizacji przyjmujemy drogą mailową,
na adres e-mail: MocKobietyBielany@gmail.com

UWAGA!
W mailu prosimy o podanie następujących informacji:
1) imię i nazwisko,
2) data i tytuł warsztatu, na który chcesz się zapisać,
3) pod każdym tytułem napisz w jednym zdaniu, co najbardziej interesuje Cię w wybranym warsztacie,
4) czym się zajmujesz na co dzień lub jakie są twoje zainteresowania.

Odpowiedzi na powyższe pytania ułatwią nam pracę i pozostaną do wyłącznej wiadomości prowadzącej dany warsztat.

REGULAMIN MOCY KOBIETY:
1. Niniejszy Regulamin został opracowany przez Fundację DAR Sztuki („Organizator”) i jest kierowany do wszystkich osób, które w czasie trwania projektu biorą udział w warsztatach
i spotkaniach.
2. Warsztaty i spotkania odbywają się wedle ustalonego harmonogramu dostępnego w zakładce „Harmonogram”
3. Liczba miejsc jest ograniczona. Każda prowadząca warsztaty zastrzega sobie prawo do podania odpowiadającej jej i charakterowi zajęć maksymalnej liczby uczestniczek.
4. W spotkaniach z zaproszonymi gościniami może uczestniczyć do 150 osób.
5. Decyduje kolejność prawidłowo wypełnionych zgłoszeń.
6. Jeżeli interesuje Cię udział w kilku warsztatach, prosimy, abyś w zgłoszeniu podała tematy warsztatów w kolejności od najbardziej Cię interesujących. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej kobiet mogło uczestniczyć w cyklu.
7. W trakcie jednej odsłony Mocy Kobiety (np. maj) można uczestniczyć maksymalnie w dwóch warsztatach (chyba że zwolni się miejsce).
8. W przypadku zwolnienia miejsca na dany warsztat pierwszeństwo do zapisów będą miały kobiety, które wyślą swoje zgłoszenie do udziału w Mocy Kobiety po raz pierwszy.
9. W razie niemożności skorzystania z danego warsztatu z góry dziękujemy za jak najszybsze powiadomienie Organizatora o tym drogą mailową, na adres e-mail: MocKobietyBielany@gmail.com. Kobieta, która będzie mogła przyjść w zamian za Ciebie, na pewno będzie Ci wdzięczna:)
10. WAŻNE! Ze wszystkich wydarzeń cyklu Moc Kobiety tworzona będzie fotorelacja. Zgłoszenie udziału w warsztatach i spotkaniach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku utrwalonego podczas wydarzeń w materiałach promocyjnych i informacyjnych Organizatora (w tym w mediach społecznościowych) w ramach promocji projektu Moc Kobiety.

Przekaż DAR: 

48 1090 1014 0000 0001 5412 4212